I. Informacje ogólne:
 Właścicielem sklepu internetowego jest DIILSZOP LONDON LTD z siedziba przy 13A Hoe Street, E17 4SD LONDON .
Sklep działa pod adresem domeny: www.diilszop.com

II. Strony transakcji
Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym jest osoba fizyczna posiadająca pełną osobowość prawną lub przedsiębiorca.
 Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego jest właściciel sklepu-firma DIILSZOP LONDON LTD.
Przedmiotem transakcji są produkty prezentowane przez DIILSZOP LONDON LTD na stronie www.diilszop.com w chwili składania zamówienia.
Wszystkie ceny podane w Sklepie Internetowym www.diilszop.com są w funtach brytyjskich[GBP], a cena podana na formularzu zamówienia jest wiążąca z chwilą złożenia zamówienia. Podane w Sklepie Internetowym ceny są cenami brutto i obejmują w przypadku każdego produktu  VAT.
DIILSZOP LONDON LTD zastrzega sobie prawo do zmiany ceny produktów w Sklepie Internetowym, wprowadzania czy też wycofania dowolnego produktu ze sklepu oraz prowadzenia akcji promocyjnych w dowolnym czasie.
Zamówienia za pośrednictwem formularza internetowego można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

III. Procedura Składanie Zamówienia:
Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem Formularza Internetowego Zamówienia.
 Aby zamówienie mogło być zrealizowane należy bezwzględnie podać nazwę produktu, nazwę Klienta, adres dostawy oraz numer telefonu wraz z imieniem i nazwiskiem osoby z którą można kontaktować się w sprawie autoryzacji zamówienia.
Składanie zamówienia za pośrednictwem Formularza Internetowego Zamówienia:
Po złożeniu zamówienia za pośrednictwem Formularza Internetowego Zamówienia klient otrzymuje e-mailem wiadomość na adres e-mail, który podał w Formularzu Internetowym. Wiadomość e-mail zawiera wszystkie informacje, które Klient wpisał w Formularzu Internetowym.

IV. Procedura Realizacji Zamówienia:
Realizacja przyjętego zamówienia:
zamówienie realizowane za pośrednictwem przesyłki pobraniowej rozpoczyna się z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta.
Terminy Realizacji Zamówienia:
Zakupiony towar jest wysyłany w dni robocze, w ciągu od 24 do 48 godzin od chwili złożenia zamówienia, średni czas dostawy wynosi ok 4 dni od chwili nadania przesyłki.
Na życzenie wraz z produktem Klient otrzymuje fakturę. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.W uzasadnionych przypadkach Klient zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki pocztowej, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas spedycji w obecności kuriera.
Klient może zrezygnować ze złożonego zamówienia informując o tym Diilszop telefonicznie lub e-mailem.
 DIILSZOP LONDON LTD zastrzega sobie prawo do weryfikacji zamówienia i w przypadkach budzących uzasadnione obawy lub niemożności dokonania autoryzacji zamówienia, może odstąpić od realizacji zamówienia.

V. Koszty przesyłki
Koszt przesyłki kurierskiej jest stały i wynosi £5,99. Opłata związana z realizacją przesyłki zawarta jest w osobnej pozycji na fakturze lub paragonie fiskalnym.Przy zamówieniu powyżej 100 funtów koszt wysyłki pokrywa firma DIILSZOP LONDON LTD.

VI. Reklamacje
Towar objęty cena promocyjną lub wyprzedażą nie podlega reklamacji, zwrotowi lub wymianie.
Reklamacje będą uwzględniane po uprzednim kontakcie z nami i stwierdzeniu przez rzeczoznawcę wady technicznej produktu. Zakupiony towar podlega wymianie lub zwrotom tylko pod warunkiem, że dotrze do nas przed upływem 14 dni od daty zakupów. Koszty, związane z towarem reklamowanym, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko po sporządzeniu protokołu szkody w obecności kuriera.
Zwracany towar nie może być używany, musi posiadać oryginalne metki i oznaczenia oraz winien być zapakowany w bezpieczny sposób.
Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto PAY PAL wskazane przez klienta w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Pieniądze zwracane są w 7 dni, w przypadku braku informacji na temat zwrotu lub wymiany, zwrot dokonany będzie w 3 dni robocze po otrzymaniu dodatkowych informacji od klienta. W przypadku braku informacji w odesłanej paczce, zwrot dokonany będzie po wyjaśnieniu sytuacji i nie przekroczy 15 dni roboczych.
W przypadku zwrotu w celu wymiany na inny produkt lub rozmiar prosimy o wcześniejszą informację na adres : info@diilszop.com . Koszta odesłania zwrotu i ponownej wysyłki zamienionego produktu pokrywa kupujący.
W przypadku zaginięcia przesyłki problem należy zgłosić w terminie do 14 dni od daty wysyłki zamówienia (droga mailowa info@diilszop.com lub telefonicznie 07435153388).
W późniejszym terminie, przekraczającym 14 dni reklamacje nie będą uwzględnione.

VII. Postanowienia ogólne
Klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu Regulamin Sklepu Internetowego www.diilszop.com i każdorazowo związany jest z jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia.Jeżeli strony sklepu funkcjonują niepoprawnie np. występują nieaktywne linki lub strony www są niedostępne należy ten fakt zgłosić pod adres: info@diilszop.com
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są dostępne w polskiej i angielskiej wersji językowej.
 DIILSZOP LONDON LTD zapewnia, że dane przekazane przez Klienta w celu realizacji zamówienia, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych będą służyły wyłącznie do celów związanych z realizacją zamówienia i kontaktu z Klientem w celu przekazywania mu informacji o dostępnych produktach.

DIILSZOP jest uprawniony do zmiany niniejszego regulaminu.