Wiemy jak ważne jest to, aby zamówienie otrzymać wtedy, kiedy jest to obiecane. Naszym głównym celem jest dostarczenie wszystkich zamówień w przeciągu około trzech dni roboczych od momentu wysłania zamówienia. W przypadku weryfikacji płatności termin może się wydłużyć.
Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 13 kurier odbiera wszystkie przesyłki zaplanowane do wysłania na ten dzień. Przesyłki są doręczane w następnych dniach roboczych pod wskazany adres przez Klienta w zamówieniu w godzinach 8-18. Jeśli obawiasz się, że w tych godzinach nie będziesz mógł odebrać paczki, możesz podać inny adres dostawy, pod którym jesteś pewien, że ktoś będzie - np. do pracy. Po nadaniu przesyłek, do Klienta wysyłana jest informacja z numerem przesyłki.

Nie ponosimy odpowiedzialności za straty spowodowane podaniem błędnego adresu przez klienta. W razie powrotu przesyłki do nadawcy, koszta wysyłki będą musiały być ponownie pokryte przez kupującego.

Gwarancja dotarcia przesyłki
 Każda paczka wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej jest monitorowana i ubezpieczona, więc w "losowym przypadku" lub w razie kradzieży zostaje zwrócona kwota, na jąką jest ubezpieczona przesyłka.

Odbiór przesyłki
Po nadaniu przesyłki wysyłamy do Klienta e-mailem informacje z jej numerem. Przesyłka jest dostarczana do 3 dni, w wyjątkowych przypadkach do czterech dni. Jej trasę można sprawdzić na stronie do której w e-mailu przesyłany został link.Odebrać paczkę może każda osoba zamieszkująca pod danym adresem.Jeśli nie chcesz by paczka doszła do domu (np. produkt ma być prezentem dla jednego z domowników), możemy ją wysłać w dowolne miejsce jakie sobie zażyczysz: praca, przyjaciel, rodzina.

Jeżeli obawiasz się, że przesyłka może dojść gdy akurat będziesz na kilkudniowym wyjeździe, możesz zaznaczyć w "Komentarzu do zamówienia", że prosisz o "wysyłkę po...DATA". W tej sytuacji, nawet jeśli wyrób będziemy mieli przygotowany wcześniej, poczekamy z wysyłką do wskazanego dnia, aby paczka nie doszła podczas Twojej nieobecności.

Koszty dostawy wynosi £4,40.

Kontakt:

info@diilszop.com
0044 7435153388