TMS oddech MU125
  • TMS oddech MU125
  • TMS oddech MU125
  • TMS oddech MU125
  • TMS oddech MU125

TMS oddech MU125

£10.00
VAT excluded
Size
Quantity
In Stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

TMS, własciwie Tomasz Kawiecki urodził się w 1992, w Przasnyszu. Znajomy zaraził go hip-hopem i wkrótce zaczęli pisać własne teksty. Zostali zauważeni przez lokalny MDK gdzie przez dwa lata mieli do dyspozycji podstawowe studio nagraniowe. Zagrali kilka niezłych koncertów.
Tomek wziął udział w konkursie organizowanym przez Donatana [2012], który wygrał. Zmotywowany TMS wziął udział w konkursie zorganizowanym przez Hemp Records, o nazwie "Żywy Rap 2 edycja" [2014] i znów wygrał. W nagrodę podpisał kontrakt z w/w wytwórnią, a także w nagrodę pojechał do USA, gdzie ruszył w trasę z Hemp Gru. 12.05.2017 wyjdzie na światło dzienne jego pierwszy legalny album TMS - Oddech.
Artysta fenomenalnie przechodzi z rapu do zapadających w pamięć melodyjnych refrenów.
Po wygraniu szeregu konkursów muzycznych przyszedł czas na legalny debiut. Na płycie usłyszymy numery z pogranicza hip-hopu i r'n'b. Krażek zawiera 14 pozycji, z których każdy wybierze coś dla siebie.
Warto mieć na półce płytę tego artysty, ponieważ już niebawem będzie o nim bardzo głośno. 


01. Wdech 
02. Oddech  
03. Do Ciebie  
04. Słodko gorzka prawda  
05. Nie tak jak dziś feat. Sylwia Dynek
06. Bez przestrzeni  
07. Gniew
08. Podaj dalej  
09. Niech się niesie feat. Bilon BPP
10. M  
11. Nie zapomnij feat. Ziomek
12. Wychowanek muzyki  
13. Chcialbym feat. Żary 
14. Wydech / Filip Rudanacja

MU125

Specific References